Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Klub Sportowy „Fala” Międzyzdroje

Rok utworzenia: 11.07.2000 r.

Działalność w obszarze: piłka nożna i piłka siatkowa

Całoroczna działalność: sportowa w ramach upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży z terenu Gminy Międzyzdroje.

Wsparcie finansowe i pozafinansowe Gminy: (bezpłatna możliwość korzystania z infrastruktury sportowej –  hala sportowa, stadion, orlik.).

Rozgrywki: wszystkie grupy zgłoszone do rozgrywek ligowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Certyfikacja PZPN:  W listopadzie 2019 r. otrzymaliśmy Brązowy Certyfikat PZPN.

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności. Fundamentalnym założeniem Programu jest podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego w szkółkach piłkarskich. Dzięki niemu rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskają pewność, że certyfikowana szkółka piłkarska spełnia wszelkie standardy szkoleniowe. Certyfikat PZPN jest niejako znakiem jakości i gwarancją, że w poszczególnych szkółkach szkolenie prowadzone jest w dobrych warunkach, przez profesjonalną kadrę, a przede wszystkim ma cel, pomysł i jest ze wszech miar profesjonalne.

Partner Klub: W 2012 roku wystartował program Klubu Sportowego “FALA” Międzyzdroje – Partner Klub. Nawiązując do najlepszych wzorców na świecie nasz klub postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców, zawodników, członków klubu i uruchomić program lojalnościowy dla posiadaczy legitymacji członkowskiej klubu. Legitymacja Członkowska upoważnia do zniżek i korzystania z ofert naszych partnerów. 

Lista punktów partnerskich: KLIK

Jak przystąpić do programu? Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz zaoferować korzyści dla posiadaczy Legitymacji Członkowskiej KS Fala? Sprawdź jak to zrobić. KLIK

Klub Sportowy "FALA" współpracuje z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Jest to dodatkowa możliwość wsparcia drużyn młodzieżowych naszego klubu odpisem 1% podatku!

Sposób przekazywania 1%

W formularzu PIT, w rubryce „Numer KRS” należy wpisać 0000270261, a w rubryce „Cel szczegółowy 1%” KS FALA MIĘDZYZDROJE 2779. Taki tytuł jest bezwzględnie wymagany, aby pieniądze trafiły do właściwego odbiorcy.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Przypominamy, że w naszym klubie trenuje około 180 młodych zawodników. Dajmy im szanse i wspomóżmy ich wysiłek odpisem 1%!

Wypełnienie formularza PIT i tak jest obowiązkowe, a dodatkowe wpisanie „Celu szczegółowego 1%” zajmuje zaledwie kilka sekund. Korzyści z tego wynikające będą dla zawodników i klubu niezwykle wymierne!


Kontakt:

Klub Sportowy „FALA” Międzyzdroje
Aleja Róż 7
72-500 Międzyzdroje
NIP: 986-01-06-352

Prezes Jacek Schabowski - Tel. 600 288 777
Wiceprezes Błażej Karasiewicz - Tel. 792 724 347

Strona www: www.falamiedzyzdroje.pl
Facebook: www.facebook.com/FalaMiedzyzdroje
E-mail: biuro@falamiedzyzdroje.pl