Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Akademia Siatkówki Międzyzdroje

POCZĄTEK

Stowarzyszenie Akademia Siatkówki Międzyzdroje to początek wyjątkowego projektu na terenie Gminy Międzyzdroje. Akademia założona została z pasji i dla pasji – aby zarazić nią dzieci i młodzież – mieszkańców Gminy Międzyzdroje. Doświadczenie wyniesione z gry na poziomie II Ligi oraz wiedza otrzymana od wybitnych trenerów zaowocowała pomysłem utworzenia siatkarskiej akademii skierowanej do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Międzyzdroje.

 

TRENINGI

Obecnie treningi prowadzone są w hali sportowej Im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach. W klubie działają grupy mini siatkówki (10-12 lat), grupy młodzieżowe (13-15 lat). Organizowane są turnieje siatkarskie, a także obozy sportowe. W naszych zajęciach uczestniczą uczniowie szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Międzyzdroje

 

NASZE CELE

Chcemy popularyzować również inne formy aktywności ruchowej. Wynikiem naszych wspólnych działań będzie zdrowa i wysportowana młodzież, która przez całe swoje życie będzie prowadzić aktywny tryb życia. Wspólnymi siłami będziemy dążyć do tego, by każdy zawodnik Akademii miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry w piłkę siatkową. Naszym zadaniem na etapie siatkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia.

 

Data rozpoczęcia działalności: 06.12.2022 r.

Działalność w obszarze: piłka siatkowa

Całoroczna działalność: sportowa w ramach upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży z terenu Gminy Międzyzdroje.

Wsparcie finansowe i pozafinansowe Gminy: (bezpłatna możliwość korzystania z infrastruktury sportowej –  hala sportowa, stadion, orlik.).

 

PRZEKAŻ 1.5% NA RZECZ AKADEMII! 

Akademia Siatkówki Międzyzdroje w roku 2023 rozpoczęła współpracę z Fundacją Studencką "Młodzi - Młodym". Od 2023 roku podatnicy mogą przekazywać już nie 1% podatku, a 1,5%. Zasada ta ma zastosowanie już do rocznych rozliczeń podatku PIT za 2022 rok. Sposób przekazywania 1,5% podatku jest jednak taki sam jak w poprzednich latach.

ℹ W formularzu PIT, w rubryce „Numer KRS” należy wpisać 0000270261, a w rubryce „Cel szczegółowy 1,5%” AS Międzyzdroje 11740.

Taki tytuł jest bezwzględnie wymagany, aby pieniądze trafiły do właściwego odbiorcy.

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Akademia Siatkówki Międzyzdroje

ul. Emilii Plater 12/2, 72-500 Międzyzdroje

NIP: 9860259707 

e-mail: biuro@asmiedzyzdroje.pl

www.asmiedzyzdroje.pl

www.facebook.com/asmiedzyzdroje

TELEFON:
Prezes Zarządu - Błażej Karasiewicz, tel. 792 724 347