Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje

Jesteśmy Akademią zajmującą się szkoleniem dzieci i młodzieży w lekkoatletyce. Nasze działania oparte są na organizacji treningów, zawodów lekkoatletycznych, spotkań czy obozów sportowych. Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje powstała 16 maja 2019 r. i od początku swojej działalności prężnie działa na terenie Gminy Międzyzdroje. W Akademii trenuje ponad 60 dzieci i młodzieży w grupach dostosowanych do wieku i możliwości fizycznych uczestników. Treningi prowadzone są przez doświadczonego trenera Rafała Błociana, który przywiązuje dużą wagę do systematyczności oraz zaangażowania młodych sportowców.

Dzieci w wieku klas I-VIII szkoły podstawowej uczestniczą w Programie "Lekkoatletyka dla Każdego", który zapewnia udział w zawodach lekkoatletycznych oraz udział w cyklu testów lekkoatletycznych monitorujących talenty sportowe.

Wsparcie finansowe stowarzyszenia pochodzi z w dużej mierze z dotacji Gminy Międzyzdroje w ramach wsparcia zadania z zakresu prowadzenia sekcji lekkoatletyki.

Organizacja imprez: Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne (wrzesień-czerwiec), Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej (czerwiec)

Jeżeli jesteś szybki, skoczny i wytrzymały to zapraszamy na nasze treningi, które odbywają się na obiektach sportowych Gminy Międzyzdroje.

Rok utworzenia: - 16.05.2019 r.

Działalność w obszarze: lekkoatletyka

Całoroczna działalność: sportowa w ramach upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży z terenu Gminy Międzyzdroje.

Wsparcie finansowe i poza finansowe Gminy: (bezpłatna możliwość korzystania z infrastruktury sportowej –  hala sportowa, stadion, orlik).

Organizacja imprez: Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne (wrzesień-czerwiec), Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej (czerwiec)

Kontakt:

tel.: 665 722 607
Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje
ul. Polna 47
72 – 500 Międzyzdroje

NIP: 986-02-52-533

strona: www.almiedzyzdroje.pl
strona: www.facebook.com/ALmiedzyzdroje
e-mail: almiedzyzdroje@gmail.com