Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Międzyzdrojska Liga Biegowa

 

Międzyzdroje kochają  bieganie i aktywność. Mieszkają tu bowiem ambasadorowie biegania – olimpijczyk - Bogusław Mamiński, czy Mistrz Polski Henryk Nogala. Prężnie działają lekkoatletyczne kluby sportowe AL Międzyzdroje i KB Sporting. „Od 19 lat organizowany jest Bieg śniadaniowy a od 3 lat Mały Memoriał Ireny Szewińskiej. Stadion miejski uzyskał zaszczytną nazwę im. Ireny Szewińskiej – honorowego obywatela Międzyzdrojów. Ale są to wydarzenia jednodniowe, dlatego proponujemy większą aktywność i wspólne bieganie. Razem możemy spędzić ten czas na wyznaczonych ścieżkach biegowych, w otoczeniu przyrody z szumem morza w tle. Mamy możliwości organizacyjne i finansowe oraz chęć współpracy liderów środowiska biegowego” – informuje burmistrz Mateusz Bobek.. Zasady są proste: zabawa jest bezpłatna, można się ścigać i rejestrować. Startujemy w samo południe o godz. 12:00, zawsze w niedzielę. Zaczynamy już 19 listopada na dystansie ok.5 km: bieg i nordic walking. Wszystkie trasy na określonych dystansach ligi biegowej będą rozpoczynać i kończyć się przy Ośrodku Wczasowym „Stilo”, przy ul. Gryfa Pomorskiego 78, gdzie będzie też biuro zawodów. Rejestracja odbywa się elektronicznie za pośrednictwem www.protiming24.pl lub w miarę wolnych miejsc na 1 godz. przez biegiem w biurze zawodów. Liczba miejsc jest ograniczona. Planujemy naszą ligę łącznie do 150 uczestników. Każdy uczestnik zostanie sklasyfikowany w każdym z biegów.

Regulamin imprezy poniżej oraz na Facebook @MiędzyzdrojskaLigaBiegowa i w Referacie Promocji, Kultury i Turystyki UM Międzyzdroje, tel. 91 / 32 75 654  - 664 lub pod numerem tel. 609 519 590.

Zadbaj o swoje zdrowie ! Nie ważne, który jesteś na mecie, bo i tak jesteś lepszy od tych siedzących w domu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do wspólnego biegania! 

 

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

ZAPISY:

www.protiming24.pl

REGULAMIN:

Regulamin Międzyzdrojskiej Ligi Biegowej 2023/2024

WYNIKI MLB 2022:


Publikacja

Regulamin Międzyzdrojskiej Ligi Biegowej 2023_2024