Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Galana Rejsy Widokowe

Jeśli szukacie atrakcji turystycznych w Międzyzdrojach i okolicach, idealnie trafiliście! Firma "Sailor" ma przyjemność zaprosić wszystkich spragnionych wrażeń, ale i odprężenia, na rejsy wycieczkowe statkiem GALANA po Zalewie Szczecińskim. Czytaj więcej na temat rejsy Międzyzdroje...

Pływanie jest naszą pasją, dlatego chcemy Państwu pokazać nasz wodny świat, przez możliwość wzięcia udziału w rejsie wycieczkowym. Czyż to nie świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną czy solo w otoczeniu pięknej natury?

Nasza jednostka znajduje się na przystani przy ulicy Nadbrzeżnej w Zalesiu, miejscowości znajdującej się zaledwie 3 km od Międzyzdrojów, w pięknej okolicy Wolińskiego Parku Narodowego. Nieopodal znajduje się Muzeum Militarne – Bunkier V3.

Dla dzieci rejs statkiem to wielka przygoda, dla dorosłych chwila relaksu, łapanie promieni Słońca. Każdy wyjdzie od nas uśmiechnięty ;)

Mamy nadzieję, że nas wkrótce odwiedzicie, poczujecie wiatr we włosach i przekonacie się na własnej skórze, jak tu pięknie!

Oferujemy możliwość wynajmu statku na:

  • imprezy okolicznościowe,
  • spotkania firmowe,
  • spotkania integracyjne,
  • urodziny,
  • imieniny.

Rejon po jakim pływamy to Jezioro Wicko Małe, Wicko Wielkie, Zalew Szczeciński.

Pływamy od Czerwca do Września.

Serdecznie zapraszamy!

 +48 606 999 021
kontakt@galanarejsy.eu


Mapa


Galeria zdjęć