Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

JUŻ DZIAŁA PUNKT WSPARCIA PRZEDSIĘBIORCÓW W URZĘDZIE MIEJSKIM W MIĘDZYZDROJACH

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. otworzyła kolejny punkt wsparcia przedsiębiorców. Znajduje się w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach w pokoju nr 208. Jest to wynik współpracy władz Międzyzdrojów z instytucją otoczenia biznesu.

W tym miejscu otrzymacie Państwo wsparcie doradcze dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie instrumentów zwrotnych dostępnych w Zachodniopomorskim Funduszu Rozwoju oraz fachową pomoc w przypadku chęci aplikowania o środki.

- Do tej pory z Zachodniopomorskiego Funduszu Rozwoju wsparliśmy 2 tys. przedsiębiorców na łączną kwotę 390 mln zł przy współpracy z pośrednikami finansowymi lub udzielając wsparcia bezpośrednio. Otwarcie kolejnego punktu obsługi przedsiębiorców jest konsekwencją zwiększenia liczby klientów oraz dynamicznego rozwoju Funduszu – mówi Prezes ZARR S.A. Arkadiusz Pawlak.

Punkty wsparcia przedsiębiorcy powstały z myślą o bezpośrednim kontakcie i możliwości otrzymania wszelkich informacji bez konieczności podróży do Szczecina. Naszym celem jest sprzyjanie warunkom do trwałego i zrównoważonego rozwoju województwa zachodniopomorskiego poprzez łatwiejszy dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania biznesu.

 

- Cieszymy się, że zamiejscowa placówka ZARR-u otworzyła się właśnie w Międzyzdrojach. Jest to miejsce niezbędne i potrzebne, aby lokalni przedsiębiorcy mogli korzystać z różnego rodzaju instrumentów finansowych na miejscu – mówi Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.

 

Punkt wsparcia przedsiębiorców czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 w pokoju 208 w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach przy pl. Ratuszowym 1.

Kontakt: zarr@miedzyzdroje.pl.

 

Zapraszamy.