Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Dyżur doradcy ZARR S.A.

Dyżur doradcy ZARR S.A. w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach w zakresie wsparcia finansowego na cele ekologiczne i rozwojowe dla przedsiębiorców

Informujemy, że pracownik Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. będzie pełnił dyżur w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach, podczas którego będzie udzielał informacji na temat zewnętrznego finansowania, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia na rozwiązanie ekologiczne w firmach - Ekopożyczka. Dyżur ten jest dedykowany przede wszystkim przedsiębiorcom z Międzyzdrojów i okolic.

Ekopożyczka to innowacyjny produkt na preferencyjnych warunkach finansowych, który umożliwia przedsiębiorcom realizację projektów o charakterze ekologicznym. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy pragną wdrożyć w swojej działalności rozwiązania przyjazne środowisku, a jednocześnie potrzebują zewnętrznego wsparcia na ten cel.

Podczas dyżuru pracownik ZARR S.A. będzie służył fachową pomocą i wsparciem, udzielając informacji na temat Ekopożyczki oraz innych produktów finansowych oferowanych przez Zachodniopomorski Fundusz Rozwoju. Będzie odpowiadał na wszelkie pytania dotyczące warunków, procedury wnioskowania oraz zasad uzyskania finansowania na określone cele w przedsiębiorstwie.

Zapraszamy przedsiębiorców z Międzyzdrojów i okolic, którzy planują rozwijać swoją działalność.  Będzie to dobra okazja , by przedstawić swoje potrzeby, przedstawić planowane projekty oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat warunków pozyskania pożyczki.

Doradca będzie dostępny w sali nr 210 w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach w dniu 30 maja 2023 r. w godz. 10:00 – 13:00.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o kontakt z biurem pod numerem tel. 91 327 56 32 lub za pośrednictwem e-mail: zarr@miedzyzdroje.pl celem rezerwacji terminu.