Archiwalna Strona Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym w Rawie Mazowieckiej - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

21 cze 2021

W dniach 17-20 czerwca w Rawie Mazowieckiej odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Łódzkie 2021”.
Uczniowski Klub Sportowy CHROBRY Międzyzdroje reprezentowały 3 najlepsze kadetki w Naszym województwie.  Oliwia Osińska, Maja Łukowska oraz Agata Ogińska. Turniej zaczął się od gier drużynowych , w grze grupowej Chrobry zajął 2 miejsce przegrywając tylko z późniejszym finalistą.  Niestety tylko pierwsza drużyna z grupy awansowała do rundy pucharowej.

Następne zmagania to gry podwójne i mieszane.

W grze mieszanej Oliwia wraz z kolegą z Zielonej Góry zajęła bardzo dobre 9 miejsce . Z kolei Agata grała z kolegą z Reska i zajęła dobre 33 pozycję.

W grze podwójnej wystąpiła tylko Oliwia z koleżanką z Zielonej Góry zajmując również bardzo dobre 9 miejsce.

Kulminacją turnieju była gra indywidualna gdzie dziewczynki mogly zmierzyć się z elitą polskiego tenisa stołowego.  Agata zajęła 33 lokatę natomiast Oliwia 17.

Gratulacje dla dziewczynek za godne reprezentowanie klubu i miasta Międzyzdroje na tak prestiżowej imprezie w tenisie stołowym.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za wsparcie i pomoc .