Archiwalna Strona Uczniowski Klub Sportowy Chrobry na zawodach - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

31 maj 2021

Kolejny weekend i kolejne zawody w wykonaniu zawodniczek i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego CHROBRY Międzyzdroje.
W dniach 27-30 maj w Gliwicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Tenisa Stołowego w kategorii młodzieżowiec ( 18-21lat).
Nasz klub na tych zawodach reprezentował Dawid Kosiński 20lat , który jest czołowym zawodnikiem Naszego województwa w najsilniejszej kategorii dla zawodowców czyli senior.
Dawid w grze indywidualnej zajął 25 miejsce natomiast w grze drużynowej i podwójnej z kolegą z klubu z Polic zajął 9 miejsce. Gratulujemy dobrego występu na tym turnieju .

W dniu 30.05 w niedzielę w Sianowie odbyły się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek (13-14 lat) w tenisie stołowym. Otwarte oznaczają ,że każdy zawodnik, zawodniczka może wystąpić w tym turnieju, który nie ukończył, ukończyła 14 lat.

Paweł Pokorski

CHROBRY pokazał wyższość  zdobywając najwięcej laurów w turnieju we wszystkich kategoriach.
Oliwia Osińska zdobyła potrójną koronę wygrywając wszystkie swoje konkurencje.
W grze indywidualnej zwyciężyła Oliwia Osińska natomiast trzecie miejsce zajęła Magda Idzik . Czwarte miejsce zdobyła Agata Ogińska a Maja Łukowska wraz z Daną Zhemelo uplasowały się na miejscach 7 i 8.
W grze mieszanej czyli dziewczyna/chłopiec pierwsze miejsce zajęła Oliwia Osińska wraz z kolegą ze Szczecina. Trzecie miejsce zajęła Magda Idzik z kolegą ze Świdwina. Natomiast czwarte miejsce zajęła Maja Łukowska z kolegą z Koszalina.

W grze podwójnej dziewczynek w finale spotkały się zawodniczki CHROBREGO. Oliwia Osińska z Agatą Ogińska wygrały 3:0 z Mają Łukowską i Bohdaną Zhemelo.
W grze indywidualnej chłopców Paweł Pokorski zajął dobre 7 miejsce.

Wszyscy zawodnicy klubu UKS CHROBRY Międzyzdroje godnie reprezentowali klub oraz miasto pokazując , że ciężka praca , cierpliwość i zaangażowanie dają efekty w tej pięknej dyscyplinie sportowej.

Gratulacje dla wszystkich.

Wyjazd na zawody został ufundowany z dotacji miasta Międzyzdroje za co serdecznie dziękujemy.