Archiwalna Strona Drużynowy turniej tenisa stołowego - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

26 kwi 2021

W dniu 25.04.2021 w niedzielę w Stepnicy odbył się drużynowy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym.

Klub UKS Chrobry Międzyzdroje wystawił do turnieju w danych kategoriach trzy drużyny.

W kategorii młodziczek (10-12 lat) drużyna liczyła dwie zawodniczki Magdę Idzik oraz Zosię Kochanek.  Dziewczynki po zaciętym i pełnym emocji finale zajęły super drugie miejsce.

Kolejna kategoria to kadetki, które były zgłoszone do turnieju w składzie Oliwia Osińska , Maja Łukowska oraz Agata Ogińska. Żaden inny klub w Naszym województwie w tej kategorii nie zgłosił dziewczęcej drużyny czyli Międzyzdrojanki uzyskały awans na Mistrzostwa Polski Kadetek.

Juniorzy(15-18lat) najbardziej liczna kategoria w turnieju 10 drużyn.  W tej kategorii klub Chrobry wystawił trzyosobową drużynę w składzie Jakub Kurek, Jan Świąć i Jakub Rużewicz.  Chłopcy po wyrównanych pojedynkach zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce.

Dla wszystkich zawodników klubu UKS Chrobry Międzyzdroje gratulacje za godne reprezentowanie klubu i miasta Międzyzdroje.

Wyjazd na zawody został ufundowany dzięki dotacji z miasta Międzyzdroje za co serdecznie dziękujemy.