Archiwalna Strona Uczniowski Klub Sportowy CHROBRY MIĘDZYZDROJE - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

26 kwi 2021

W dniu 24.04.2021r.  w sobotę odbył się wojewódzki turniej kwalifikacyjny żaków( 10-11 lat) i skrzatów( max 9lat) w tenisie stołowym.

W kategorii żaczek świetne 4 miejsce zajęła Zosia Kochanek.

W Kategorii skrzatów również 4 miejsce zajął Wojtek Celoch a 6 miejsce zajął Julian Bartkiewicz.

W kategorii skrzatek wygrała Nasza zawodniczka Martyna Makowczyńska pokonując w finale swoją klubową koleżankę Liwię Romanowską.  Na czwartym miejscu znalazła się kolejna zawodniczka Chrobrego Dagmara Tutak.

W tym dniu dzieci głodne gry na turniejach pokazały klasę godnie reprezentując klub oraz miasto Międzyzdroje.

Gratulacje dla wszystkich .

Wyjazd na zawody został ufundowany dzięki dotacji z miasta Międzyzdroje za co serdecznie dziękujemy.