Archiwalna Strona Kolejny udany występ zawodniczek UKS CHROBRY Międzyzdroje!!! - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

08 mar 2021

Oliwia Osińska po wygraniu wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego kadetek wzięła udział w ogólnopolskim turnieju kadetek (13-14lat)w Krakowie 05-07.03 . Oliwia w grach grupowych wygrała jeden pojedynek a drugi o wyjście z grupy niestety minimalnie przegrała . To kolejny turniej na najwyższym szczeblu gdzie zawodniczka zbiera kolejne doświadczenia i przygotowanie do najważniejszego turnieju czyli Mistrzostw Polski , które odbędą się w maju.

Magda Idzik , Martyna Falkowska i  Zosia Kochanek to zawodniczki międzyzdrojskiego klubu , które w niedzielę 07.03 wzięły udział w wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym młodziczek ( 11-12lat).

Magda Idzik ( 12lat) po bardzo wyrównanej grze w finale przegrała 2:3 z koleżanką ze Szczecina i zajęła super drugie miejsce.

Martyna Falkowska ( 11lat ) po zaciętych pojedynkach i tych wygranych i przegranych ostatecznie zajęła 7 bardzo dobre miejsce.

Zosia Kochanek (9 lat) był debiutem w kategorii starszej i udany bo 9 miejsce w kategorii z dziewczynkami o 2,3 lata starszymi był super niesamowitym doświadczeniem , które zaowocuje w przyszłości.

Wyjazd na zawody został sfinansowany dzięki dotacji z urzędu Miasta Międzyzdroje za co serdecznie dziękujemy.