Archiwalna Strona Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek i Skrzatek w tenisie stołowym w Sianowie z udziałem UKS Chrobry i kolejne medale - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

21 wrz 2020

Dnia 19.09 w sobotę odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek i Skrzatek w tenisie stołowym w Sianowie koło Koszalina.

To kolejny turniej , w którym tym razem najmłodsze zawodniczki klubu Uks Chrobry Międzyzdroje pokazały że liczą się w Naszym województwie.

Świetny występ skrzatek ( do 9 roku życia)

Drugie miejsce na podium i srebrny medal zdobyła 9 letnia Zosia Kochanek.

Miejsce czwarte zajęła Liwia Romanowska 8 lat a kolejne piąte miejsce Martyna Makowczyńska 8 lat.

W turnieju żaczek 10-12 lat  Nasza zawodniczka Martyna Falkowska 11lat w grze podwójnej zdobyła najwyższe miejsce i złoty medal razem z koleżanką ze Szczecina Zuzzaną Kmiecik.  Potem w grze indywidualnej Martyna zajęła trzecie miejsce i kolejny brązowy medal wpadł w posiadanie Chrobrego.

Super wyjazd dzieci , na którym zdobywają kolejne doświadczenie co zaowocuje w przyszłości.

Wyjazd został ufundowany dzięki dofinansowaniu ze środków z gminy Międzyzdroje za co serdecznie dziękujemy.