Archiwalna Strona Kolejny sukces ASI BIELIK MIĘDZYZDROJE - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

08 wrz 2020

W dniach 4-6.09.2020 W Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Polski szkół podstawowych w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. Wśród ekip z całego kraju udział wzięli zapaśnicy z międzyzdrojskiego klubu ASI BIELIK odnosząc kolejny bardzo duży sukces !!
W kategorii wiekowej 2009-2011 Mistrzynią Polski szkół została Wiktoria Kostek !!!! A Dawid Jarząbek zajął wysokie 5 miejsce!!
W kategorii wiekowej młodzik wice Mistrzem Polski został Brajan Szumiejko a Tomek Wiśniewski zajął 6 miejsce , Tomek Jarząbek był 10 w swoich kategoriach wagowych . Klub startował niestety w mocno okrojonym składzie spowodowanym przez imprezy poprzesuwane z powodu COVID , ale jesteśmy pewni że gdyby mogli wystartować wszyscy zawodnicy sukces byłby jeszcze większy .

Wyjazdy na zawody oraz działalność klubu jest możliwa dzięki sponsorom klubu którymi są Hotel AURORA SPA FAMILY, SWISS LINIGER producent kabin prysznicowych, KOSTEK TEAM, Lunapark Komar, firma Remont, oraz wsparcia udziela gmina Międzyzdroje .
Przed nami już za tydzień Mistrzostwa Polski Juniorów w Siedlcach na których wystartuje dwójka naszych zawodników , trzymamy kciuki oraz gratulujemy zawodnikom wspaniałego startu w Stargardzie !!!!