Archiwalna Strona Turniej tenisa stołowego - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

08 wrz 2020

W dniu 05.09.2020 w sobotę w mieście Stepnica zostały rozegrane dwa turnieje tenisa stołowego. Klub Uks Chrobry Międzyzdroje reprezentowaly najmłodsze zawodniczki

Martyna Falkowska

Liwia Romanowska

Zosia Kochanek .

W wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w kategorii żaczek Martyna Falkowska przegrała  po walce w ćwierćfinale z późniejszą triumfatorką turnieju w stosunku 1:3. Martynka ostatecznie zajęła 5 miejsce.

W wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w kategorii skrzatki Liwia Romanowska w grze o trzecie miejsce zagrała z zawodniczką z klubu Sucha Koszalińska wygrała  3:1 i zdobyła brąz.

W grze finałowej Zosia Kochanek spotkała się z zawodniczką z klubu Czarni Pieszcz i przy bardzo wyrównanym pojedynku wygrała 3 : 2.

Wszystkie dziewczynki godnie reprezentowały klub. Poprawiły swoje miejsca w klasyfikacji wojewódzkiej co daje dobre plany na Mistrzostwa Województwa, które odbędą się za dwa tygodnie.  Wyjazd na zawody sfinansowany dzięki funduszom  przyznanym z  miasta Międzyzdroje za co serdecznie dziękujemy.