Archiwalna Strona Chrobry na trzecim miejscu. Koniec sezonu rozgrywek tenisa stołowego. - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

27 maj 2020

Polski Związek Tenisa Stołowego zdecydował się jednak zakończyć ligowe zmagania. Z dniem 31 marca 2020 r. Zarząd PZTS podjął uchwałę o zakończeniu rozgrywek ligowych z powodu koronawirusa: Ekstraklasy Kobiet, Superligi Mężczyzn, I Ligi Kobiet, I Ligi Mężczyzn oraz Drużynowego Pucharu Polski.

W elitach wyłoniono medalistów, którymi zostały zespoły zajmujące miejsca na podium tabel tuż przed zawieszeniem rozgrywek. W damskich rozgrywkach pierwszoligowych – w grupie północnej grał UKS Chrobry Międzyzdroje. Tuż przed zawieszeniem był 2. w tabeli, ale ostatecznie zajął 3. miejsce. W tym roku Chrobry bardzo dobrze spisywał się w meczach ligowych. Nie doznał porażki, awansował nawet na pozycję wicelidera I ligi. W rankingu indywidualnym zawodniczka UKS Chrobry Alicja Łebek zajęła 4. miejsce.

Podjęcie decyzji nie było łatwe, jednak finalnie zapadła decyzja o zakończeniu sezonu. Jednocześnie zrezygnowano z baraży o ekstraklasę. Awans uzyskali jedynie mistrzowie grup. Gmina Międzyzdroje dokłada swoją cegiełkę do sukcesów Pań, dofinansowując udział Zawodniczek w rozgrywkach sportowych, w których uczestniczą.