Archiwalna Strona Michał Wandachowicz zdobywcą dwóch medali na Mistrzostwach Polski Żaków - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

20 cze 2017

Fantastyczne wieści dotarły do nas z Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym, które zostały rozegrane w dniach 16-18 czerwca w Krakowie. Podwójnym medalistą Mistrzostw Polski został Michał Wandachowicz, na co dzień grający w Uczniowskim Klubie Sportowym „Chrobry” Międzyzdroje. Michał po wspaniałej grze najpierw wywalczył brązowy medal w grze pojedynczej, a następnie dołożył srebrny medal w grze deblowej uzyskując tytuł wicemistrza Polski. Jest to ogromny sukces naszego zawodnika oraz trenera, który jest zwieńczeniem długiego i ciężkiego sezonu. Podczas tych samych Mistrzostw w kategorii Żaczek Julia Bartkiewicz w grze pojedynczej zajęła 21. miejsce oraz w deblu wysokie 9. miejsce. Druga z naszych zawodniczek Oliwia Osińska w grze pojedynczej uplasowała się na 33. miejscu oraz w grze podwójnej 17. miejsce. Zarówno Julka jak i Oliwia grały z rok starszymi zawodniczkami i za rok wystartują w tej samej kategorii. Wyjazd na Mistrzostwa został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.