Archiwalna Strona Udany występ „Chrobrego” na Mistrzostwach Polski Młodzików - Nieruchomości, działki, sprzedaż, imprezy Międzyzdroje

wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

09 maj 2017

W dniach 04-07 maja 2017 r. zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje wystartowali w Mistrzostwach Polski Młodzików w tenisie stołowym w Krośnie. Udział naszych zawodników w Mistrzostwach Polski poprzedzony był najpierw eliminacjami na szczeblu województwa zachodniopomorskiego. Spośród trójki naszych reprezentantów najlepiej wypadł Michał Wandachowicz, który w grze podwójnej zajął wysokie 5. miejsce, natomiast w grze pojedynczej 17. miejsce. Druga nasza reprezentantka, Laura Kober w grze podwójnej wywalczyła 17. miejsce, a indywidualnie 33.miejsce. Ponadto Laura Kober oraz Julia Bartkiewicz wystartowały w turnieju Drużynowym, w którym zajęły 17. miejsce. Warto dodać, że zarówno Julia Bartkiewicz oraz Michał Wandachowicz są Żakami i startowali w kategorii wyższej. Wyjazd na Mistrzostwa Polski został dofinansowany przez Gminę Międzyzdroje.