Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Miasto Międzyzdroje zaprasza również osoby z niepełnosprawnościami. Turyści z niepełnosprawnością ruchową mogą skorzystać z atrakcji miasta takich jak: Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, Oceanarium, Molo, Aleja Gwiazd czy Bałtycki Park Miniatur. Dla tych osób przystosowane są również zejścia na plażę np. przy Wejściu A obok Restauracji Port, przy Hotelu Vienna House Amber Baltic- Wejście C, a  także Wejście G. Przy ulicy Cichej dostępna jest również toaleta miejska.

Osoby niewidome i niedowidzące zapraszamy do skorzystania z zapachu bryzy morskiej, poczucia zapachu lasów Wolińskiego Parku Narodowego, czy wysłuchania śpiewu ptaków i koncertów w Międzynarodowym Domu Kultury. W Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego dostępne są audio przewodniki z audiodyskrypcją. Turyści z wadą słuchu zapraszamy do zobaczenia atrakcji miasta.

Osoby z niepełnosprawnością intelektualną zapraszamy do wywołania oczywiście pozytywnych emocji będąc na plaży przy budowaniu zamków z piasku, kąpieli w morzu czy przymierzaniu swojej dłoni  do dłoni artystów na Alei Gwiazd.


Mapa

OpenStreetMap & OpenLayers - Marker Example

Galeria zdjęć