Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Zostań fundatorem harcerskiego jubileuszu w Międzyzdrojach

Druhny i druhowie, zuchenki i zuchowie, mieszkańcy Międzyzdrojów i powiatu kamieńskiego, drodzy nasi przyjaciele!

10 września 2022 roku obchodzić będziemy 75- lecie harcerskiej działalności w Gminie Międzyzdroje.

W związku z nadchodzącym jubileuszem pragniemy już dziś zaprosić do udziału w uroczystościach, a także zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na zorganizowanie całodniowych harcerskich uroczystości z odsłonięciem zakupionej pamiątkowej tablicy, która zawiśnie na budynku dawnej szkoły przy ulicy Kolejowej 33 w Międzyzdrojach.

 

W tym celu uruchomiliśmy indywidualną internetową zbiórkę pieniędzy adresem https://zrzutka.pl/r3wpwp na organizację naszego harcerskiego 75-lecia.

 

Też można nas wesprzeć wpłacając darowiznę poprzez Hufiec Ziemi Wolińskiej ZHP.  Uprzejmie informujemy, że dysponujemy hufcowym numerem rachunku bankowego: 48 1240 3914 1111 0000 3087 5898, które dedykowane jest do wszystkich ludzi dobrej woli, stowarzyszeń, firm oraz instytucji, którzy indywidualnie chcą dokonać dobrowolnej wpłaty na rzecz harcerskiego jubileuszu z dopiskiem: „75 lat działalności harcerskiej w Międzyzdrojach”.

Uprzejmie informujemy, iż zbiórka jest formą dobrowolnej wpłaty na rzecz harcerskich obchodów. Zapewniamy, że pieniądze wpłacone na powyższy cel przeznaczone zostaną tylko i wyłącznie na organizację harcerskiego jubileuszu oraz na zakup tablicy pamiątkowej.

Dodatkowo środki finansowe z dobrowolnych wpłat przeznaczymy również na montaż tablicy pamiątkowej, zakup niezbędnego sprzętu do zorganizowania harcerskich uroczystości, rodzinnej gry terenowej, harcerskiej wystawy historycznej, czy wykonanie pamiątkowych, przypinek i medali okolicznościowych.

Wierzymy, że pozyskana pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonych przez nas inicjatyw i będzie wkładem w radość i uśmiech uczestników tegorocznego święta z okazji 75-lecia działalności harcerskiej w Międzyzdrojach.

 

Czuj! Czuwaj!

Zuchy i harcerze

X Szczep „Gniazdo” ZHP

 


Galeria zdjęć