Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

XXIV JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE Międzyzdroje 2022

Tegoroczne zawody zostały otwarte o godzinie 11:00 przez Panią Izabelę Suchłabowicz– Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach.

Następnie Pani Dyrektor powitała zaproszonych Gości, zawodników, kibiców oraz organizatorów ( Szkoła Podstawowa nr 1, Rada Rodziców SP 1 ) oraz darczyńców imprezy (Gmina Międzyzdroje, Ośrodek Pomocy Społecznej). 

              Zawody po wytyczonych trasach Wolińskiego Parku Narodowego rozpoczęli najmłodsi. W Biegu Przedszkolaka wystartowały dzieci do szóstego roku życia.  Każdy uczestnik otrzymał dyplom, medal i drobny upominek. Następne w kolejności to: Bieg Szkół Podstawowych, Bieg i Nordic Walking „do Zagrody”, Bieg Szkół Ponadpodstawowych i Bieg Rodzinny. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe, a dziesięciu najszybszych na mecie- okolicznościowe koszulki sportowe.

              Po ceremonii dekoracji, odbyło się losowanie nagród dla rodzin z gminy Międzyzdroje biorących udział w Biegu Rodzin. Wśród niespodzianek ufundowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w był roweru miejski.

              Dzięki wsparciu Rady Rodziców i rodziców uczniów naszej szkoły można było posilić się żurkiem i skosztować pysznych ciast. Uczestnicy nie opierali się tym smakowitościom i szczodrze obdarowali Samorząd Uczniowski datkami na jego funkcjonowanie.

              Dziękujemy osobom (Henryk Nogala, Nikodem Tymiński)  dzięki którym impreza przebiegła sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

              Podziękowania dla Wolińskiego Parku Narodowego za współpracę, możliwość wytyczenia i przeprowadzenia tras biegowych.

              Zawody przebiegła bezpiecznie dzięki ratownikom z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej w Międzyzdrojach. 

Tegoroczna edycja Jesiennych Biegów Przełajowych zainicjowana przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego dzięki współpracy z Akademią Lekkoatletyczną Międzyzdroje.

Fotorelacja i wyniki na stronie internetowej -    https://sp1.com.pl

             

Dziękujemy, że byliście z nami!                                                          

                                                                                                                 Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                                                Organizatorzy