Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Walentynkowe Morsowanie w Międzyzdrojach

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią kąpiele w zimnej wodzie do wspólnego morsowania!

Walentynki w Bałtyku – czemu nie?

Ciekawą alternatywą na walentynkową randkę przy blasku świec,…… jest walentynkowa kąpiel w Bałtyku. Może niekoniecznie wieczorem, ale w samo południe o godz. 12:00. Czy wspólne pokonywanie barier, zimna i stresu nie jest romantyczne? Czy nie warto zanurzyć się razem w zimowym Bałtyku?

Taką ofertę proponują już  w najbliższą niedzielę 13 lutego br.: Gmina Międzyzdroje, Vienna House Amber Baltic i Klub Morsów Kurka Wodna, którzy połączyli swoje siły by wspólnie  przygotować dobrą zabawę dla morsujących i początkujących adeptów morsowania. Na uczestników imprezy czeka moc wrażeń i atrakcji! Spotykamy się o godz. 11:00 – 11:30 przy recepcji w ogródku Hotelu Vienna House Amber Baltic, gdzie chętni, zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiet morsa, uprawniający do  uczestnictwa i posiłku podczas imprezy. W przygotowanej przebieralni będzie można złożyć odzienie i przygotować się do morsowania. Od godz. 11:45 rozgrzewkę poprowadzi Alicja Taratajcio, licencjonowany instruktor zumby. A o godz. 12:00 zanurzymy się w Bałtyku. Organizatorzy zadbali również o bezpieczeństwo uczestników. Zabezpieczeniem ratowniczym zajmie się Zachodniopomorski WOPR. Zapraszamy chętnych do przebrania walentynkowego! Podczas imprezy wybrany zostanie najlepszy strój walentynkowy – nagrody już czekają!! A na deser, nie tylko kiełbaski pieczone na plaży  lecz również zumba party czyli wspólne zumbowanie na tarasie hotelu Amber, które zaczynamy od godz. 13:00. 

Co zrobić by wziąć udział w imprezie? Impreza jest bezpłatna, by wziąć w niej udział wystarczy przesłać zgłoszenie uczestnictwa, a w dniu imprezy być zdrowym i wypełnić Oświadczenie SARS –CoV – 2. Regulamin imprezy oraz oświadczenie dostępne są na stronie www.miedzyzdroje.pl, lub na profilu społecznościowym Facebook @miedzyzdroje. 

    Serdecznie zapraszamy!!!

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

 

Regulamin imprezy

Zgłoszenie uczestnictwa PDF

Zgłoszenie uczestnictwa WORD

Oświadczenie COVID