Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Viki Gabor na Projekcie Plaża TVN 2024 w Międzyzdrojach

W sobotę, 13 lipca, o godzinie 13:00 na scenie Projektu Plaża TVN w Międzyzdrojach wystąpi niezwykle utalentowana Viki Gabor. Ta młoda artystka, urodzona w 2007 roku w Niemczech, zdobyła serca publiczności w Polsce i za granicą swoim niezwykłym głosem i charyzmą.

Viki Gabor pochodzi z muzykalnej rodziny, a jej pasja do śpiewu zaczęła się od najmłodszych lat. Pierwszy raz na scenie wystąpiła w popularnym talent show, gdzie dotarła do finału. Jej debiutancki singiel „Time” zdobył ogromną popularność, a piosenka „Superhero” przyniosła jej zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019. Od tego czasu Viki kontynuuje swoją muzyczną podróż, wydając kolejne hity i współpracując z cenionymi artystami.

W 2020 roku Viki nagrała przebój „Ramię w ramię” z Kayah, który stał się jednym z najpopularniejszych utworów roku, zdobywając niemal 60 milionów wyświetleń na YouTube. Jej debiutancka płyta „Getaway (Into My Imagination)” zdobyła status złotej płyty, a jej najnowszy album „Terminal 3” pokazuje jej artystyczną dojrzałość i różnorodność muzyczną.

Viki Gabor jest również znana ze swoich występów na największych polskich scenach, takich jak Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu czy Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie. Jej najnowszy singiel „Usuń strach”, nagrany z popularnym raperem Alberto, już zdobywa uznanie fanów.