Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

TURNIEJ UKS CHROBREGO

W niedzielę dnia 28.11.2021 w hali sportowej w Międzyzdrojach odbył się turniej tenisa stołowego pt. MAMA TATA I JA . Turniej ten był podsumowaniem całej pracy z dziećmi w roku 2021. Miał również na celu integracje pokoleń i pokazanie rodzicom przez dzieci, że tenis stołowy nie jest łatwą dyscypliną sportową.

Na otwarcie turnieju odbył się pokaz treningowy zaawansowanych tenisistów stołowych , którzy przyjechali na specjalne zaproszenie z Zielonej Góry i Szczecina.

W turnieju tym uczestniczyły dwie drużyny : dzieci kontra rodzice.

Na początku odbyły się konkursy zręcznościowe wymagające celności , cierpliwości oraz koncentracji.

Po tych konkursach wszedł system turniejowy grania na punkty.

Każde dziecko podchodziło do stolika sędziowskiego i za pomocą losowania ponumerowanych piłeczek wybierało dany numer , który był przypisany osobie dorosłej.

Pomimo dużej ilości dzieci przebywających na kwarantannie turniej odbył się w licznym gronie zawodników z rodzicami. Łącznie na sali znajdowało się około 50 osób.

Zawody nie mogły się zakończyć inaczej jak wygraną dzieci.

Zabawa, śmiech i super atmosfera była najlepszym dowodem na to , że tenis stołowy i sport łączą pokolenia .

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a członkowie klubu otrzymali puchary , koszulki i wiele gadżetów oraz zabawek.

Zarząd Klubu UKS CHROBRY MIĘDZYZDROJE serdecznie dziękuje Panu Burmistrzowi Miasta Międzyzdroje za ufundowanie nagród dla najmłodszych.

Dziękujemy również wszystkim zawodnikom i rodzicom za przyjście i udział w turnieju.

 

Zarząd UKS CHROBRY Międzyzdroje