Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Spotkanie z aktorką Karoliną Gorczycą

15 lipca na scenie plenerowej Alei Gwiazd odbyło się spotkanie z polską aktorką filmową i telewizyjną Karoliną Gorczycą.

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Współpracowała z Teatrem STU, Teatrem Prapremier InVitro w Lublinie oraz teatrami w Warszawie – Mazowieckim i OCH-Teatrem. Znana publiczności z ról w filmach i serialach: Usta usta, Czas honoru, Miłość na wybiegu, Pora mroku, Szadź, Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe i wielu innych produkcjach.
Użyczyła głosu Larze Croft w grze komputerowej Tomb Raider.
Na czwartkowym spotkaniu Karolina Gorczyca przeczytała fragment znanej powieści Lewisa Carrolla „ Przygody Alicji w Krainie Czarów”. Po spotkaniu odbyła się sesja autografowa i zdjęciowa.
Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu „Spotkania z Audioteką”, na których znane osobowości będą prezentować fragmenty utworów literackich.
Audioteka jest na polskim rynku renomowanym producentem i dystrybutorem audiobooków współpracującym z rozpoznawalnymi autorami i artystami wykonawcami z całego kraju.

W następny czwartek, 22 lipca z publicznością spotka się aktor Szymon Kuśmider. Na spotkaniu aktor przeczyta fragmenty najbardziej znanej powieści Stanisława Lema „Solaris”.

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

www.mdkmiedzyzdroje.com

www.facebook.com/mdkmiedzyzdroje