Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Spotkanie autorskie z Ewą Bauer

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Bauer, które odbędzie się 24 lipca 2023 r. o godz. 17.00 na promenadzie przed informacją turystyczną w Międzyzdrojach.

Jej zainteresowania to psychologia, podróże, dobra kuchnia. Na co dzień pracuje jako prawnik i zajmuje się domem i rodziną. Debiutowała powieścią „W nadziei na lepsze jutro” wydana w 2011. Kolejne powieści to: „Kruchość jutra”, „Kurhanek Maryli” , ”Słoneczne jutro” , „Ucieczka przed życiem”.
W październiku natomiast 2019 r. ukazał się pierwszy tom sagi rodzinnej z historią w tle - cyklu „Tułacze życie”, a w kolejnych latach następne jej części.

W swojej twórczości ukazuje różne relacje między ludźmi. Ważne są dla niej emocje bohaterów, wskazuje mechanizmy jakim podlegają ich reakcje. Ważny jest dla niej każdy czytelnik, bo już wtedy warto pisać.
Jest w posiadaniu ponad siedemdziesięciu tłumaczeń na języki obce „Małego Księcia”, którego jest wielką miłośniczką.

W czasie spotkania jest możliwość zakupu książek autorki.                                             Zapraszamy serdecznie na spotkanie pełne emocji.