Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Spektakl teatralny „Apetyt na czereśnie" w Rekordową Majówkę w Międzyzdrojach

Na długi weekend majowy zapraszamy serdecznie na spektakl teatralny pt. „Apetyt na czereśnie”, który odbędzie się w dniu 1 maja 2023 r. o godz. 18:00 w Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach.

 

Przed spektaklem o godzinie 17:30 w Foyer MDK odbędzie się wernisaż malarstwa Borysa Sevastyanova, malarza ukraińskiego pochodzenia od wielu lat mieszkającego w Polsce. 

Sztuka z cyklu polska literatura dramatyczna, która przedstawia małżeńskie perypetie. Mężczyzna i kobieta. Oboje po przejściach. Spotykają się w przedziale pociągu i skazani na wspólną podróż wspominają dobre i złe chwile swoich zakończonych związków, wcielając się w postaci z przeszłości. Dialogi między nimi są nie tylko finezyjne i dowcipne, ale też absolutnie uniwersalne.

Sztukę "Apetyt na czereśnie" napisała Agnieszka Osiecka, a w Teatrze Kameralnym w Szczecinie wyreżyserował ją niedawno Michał Janicki, który także występuje w tym przedstawieniu. Towarzyszy mu Grażyna Nieciecka-Puchalik.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Dla posiadaczy Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca bilet bezpłatny!

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach