Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Spektakl pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć” w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach zaprasza na bardzo ciekawe i wyjątkowe kwietniowe wydarzenie.

9 kwietnia 2022 r. o godzinie 18:00 w Sali Teatralnej MDK wystąpi przed Państwem Teatr Broadway, który podczas swoich występów na scenie zachowywać będzie stylistykę nawiązującą do tradycji przedwojennych.

W repertuarze widowiska pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć” usłyszą Państwo największe klasyki Kina Polskiego oraz znane i lubiane przeboje Polskiej muzyki rozrywkowej. Spektakl barwnie łączy śpiew, taniec i aktorstwo. Barwne, stylowe suknie i kostiumy - wszystko co najlepsze, zobaczą Państwo w widowisku o charakterze rozrywkowym w brawurowym wykonaniu artystów Teatru Broadway. Zaprezentują wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. A dzięki zróżnicowanemu repertuarowi dostarczą doskonałej rozrywki. Spektakl zawiera wiele wątków romantycznych i komediowych.
Koszt biletu 40 zł.

Spektakl odbywa się w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca, dzięki której mieszkańcy mogą skorzystać z biletów za darmo. Ilość miejsc z kartą mieszkańca jest ograniczona. Bilety dostępne są do dnia 4 kwietnia 2022r. w sekretariacie Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach