Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

„Rodzinne warsztaty wielkanocne w Twoim domu”

Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach zapraszają do wzięcia udziału w „Rodzinnych warsztatach wielkanocnych w Twoim domu”. Wychodząc naprzeciw plastycznym potrzebom najmłodszych czytelników i chcąc uatrakcyjnić ten przedświąteczny czas, wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach postanowiliśmy zakupić materiały plastyczne, następnie rozdać je dzieciom w formie pakietów do wykonania ozdób świątecznych w swoim domu. Pakiety cieszą się ogromnym powodzeniem w międzyzdrojskiej bibliotece. Pracownicy biblioteki postanowili nie rezygnować z ich rozdawania i dać możliwość naszym małym artystom, by wraz ze swoimi rodzinami rozwijali w domu swoje umiejętności plastyczne.

Od 4-15 kwietnia 2022 r. zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do biblioteki po odbiór wielkanocnych pakietów z materiałami i instrukcją. Następnym krokiem naszej akcji jest wykonanie w domu wraz ze swoją pociechą ozdoby wielkanocnej i przesłanie zdjęcia pracy plastycznej na adres mailowy biblioteki: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl Osoby, które wyślą zdjęcie rękodzieła wraz z wizerunkiem dziecka wyrażają jednocześnie zgodę na upublicznienie jego wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalu społecznościowym Facebook i Instagram. Akcja skierowana jest do najmłodszych, zarejestrowanych czytelników międzyzdrojskiej biblioteki. Jeśli nie jesteś jeszcze czytelnikiem naszej biblioteki jest to doskonała okazja, by się zapisać. Liczba pakietów ograniczona.

Część materiałów plastycznych na warsztaty zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

Bibliotekarze