Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

„Rodzina” do zadań specjalnych – Upcykling jest trendy!

„Rodzina” do zadań specjalnych – Upcykling jest trendy!

Międzyzdrojska Biblioteka od lat dba o kreatywny rozwój dzieci i młodzieży, organizuje wiele zajęć, warsztatów, konkursów, w których biorą udział całe rodziny artystycznie spędzając wolny czas. Tym razem podczas warsztatów plastycznych chcemy pokazać istotę upcyklingu, czyli sztuki powstałej poprzez kreatywne wykorzystanie odpadów.

Nasze plenerowe warsztaty plastyczne pt. „Upcykling jest trendy” odbywać się będą na promenadzie - obok Informacji Turystycznej w każdy lipcowy wtorek w godzinach 11:00-13:00.

Na początek, 5 lipca 2022 r. wspólnie z rodzicami i prowadzącymi zajęcia wykonamy kolorowe kapelusze z papieru oraz kartonów, ale pamiętajcie, że co tydzień czeka na Was coś innego. Serdecznie zapraszamy wszystkich, małych i dużych miłośników rękodzieła. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Materiały plastyczne zostały zakupione w ramach „Programu Społecznik 2022-2024”. Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Pomysłodawcą projektu „Rodzina” do zadań specjalnych – Upcykling jest trendy! jest Andżelika Gałecka, Dyrektor międzyzdrojskiej biblioteki oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”.

 

 

 

@PomorzeZachodnie

@PomorzeZachodnieNews

#PomorzeZachodnie

#ProgramSpołecznik

#społecznik

#KARR