Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Projekt Plaża

Ekipa TVN kolejny raz zaprasza do wielkiej wspólnej podróży po polskim wybrzeżu - w skrócie - zapraszamy na Projekt Plaża! Siedem najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, siedem wspólnych weekendów.

 

Najbliższa miejscowość na trasie Projektu to Międzyzdroje! Czekamy na Was od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00, a w strefach Letniego Kina i Muzyki w piątki i soboty od 10:00-24:00.

 

Jak co roku kluczowe są dla nas: sport, aktywności fizyczne i dobra zabawa. Nasze plażowe miasteczka będą tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na deskach SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, tor skimboardowy i trampolina. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby, siatkówka plażowa, beach tennis oraz streching. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. Natomiast dla fanów Hotelu Paradise przygotowaliśmy spotkania z uczestnikami programu - Kasprem i Laurą (sobota i niedziela 12:30).

 

Projekt Plaża to nie tylko plażowe miasteczka! Strefa Letniego Kina i Muzyki w tym roku będzie działać w wydłużonych godzinach. W ciągu dnia zapraszamy do wybranych przez nas foodtrucków. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy gry i zabawy.

Wieczorami rozgrzeje nas dobra muzyka - piątek DJ Daaz, sobota 19:00 koncert Sabiny Jeszki finalistki „Mam Talent”! Tradycyjnie zadbamy też o kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się przy dobrym filmie w strefie Paramount. Specjalne pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godzinie 21:30. W Międzyzdrojach zapraszamy na filmy „Forrest Gump" oraz „Pulp Fiction".