wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

  • termin: początek lipca
  • miejsce: Międzynarodowy Dom Kultury, Hotel Amber Baltic, skwer rekreacyjny przy Alei Gwiazd
  • organizator: Międzynarodowy Dom Kultury, Gmina Międzyzdroje
  • strona internetowa: www.festiwalgwiazd.com

Festiwal Gwiazd na stałe wpisał się w program artystyczny Międzyzdrojów. Jest magnesem dla wielu osób przyjeżdżających do nas specjalnie dla tych kilku szczególnych dni.

Powstające przez lata odciski artystów utworzyły Aleję Gwiazd, która stała się jedną z głównych atrakcji miasta. To Festiwal przez lata nadał Międzyzdrojom rangę Miasta Gwiazd.

Festiwal jest dla turystów i mieszkańców okazją do obcowania ze sztuką przez duże S, Artystom daje możliwość obejrzenia swoich kolegów na scenie, dla miasta to prestiż i marka.

Proponujemy bogaty program artystyczny: koncerty muzyczne, spektakle teatralne, liczne spotkania z gwiazdami, warsztaty dla dzieci.

Program festiwalu gwiazd jest lekki i zróżnicowany. Spektakle teatralne można oglądać o godz. 16:00 lub 19:00 – sztuki bowiem wystawiane są dwukrotnie tego samego dnia.

Każdego wieczoru odbywa się koncert muzyczny. Nie zapomniano o dzieciach, którym artyści codziennie na skwerze rekreacyjnym przy Alei Gwiazd o godz. 11:00 czytają bajki.

Każdy chętny o godz. 13:00 w sali Chopin hotelu Vienna House Amber Baltic może spotkać się ze swoim ulubionym artystą i uzyskać autograf.