Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Ogólnopolski turniej żaczek w Sępólnie Krajeńskim

W dniach 17-19 grudnia w Sępólnie Krajeńskim województwo kujawsko-pomorskie odbył się II Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Żaczek w tenisie stołowym. 

 

W turnieju tym wzięły udział dwie zawodniczki klubu UKS Chrobry Międzyzdroje Zosia Kochanek oraz Dagmara Tutak.

Na początku turnieju odbyły się eliminacje do turnieju głównego.  W eliminacjach wystartowała Dagmara, która wygrywając swoje 3 pojedynki awansowała do turnieju głównego.  W turnieju głównym po ładnej i ciężkiej walce zajęła ostatecznie 49 miejsce. Była to pierwsza ogólnopolska przygoda dla Dagmary dlatego gratulujemy Super występu. 

Zosia ,która zagwarantowała sobie na poprzednim ogólnopolskim turnieju żaczek limit wystartowała w turnieju głównym.  W grupie miała trzy zawodniczki z czego dwie pokonała i wyszła z grupy na drugim miejscu. Zosia również po ciężkiej walce zajęła 25 miejsce robiąc sobie automatycznie limit na kolejny turniej Ogólnopolski żaczek. 

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom za godne reprezentowanie miasta Międzyzdroje i klubu UKS Chrobry.  To kolejny wyjazd , w którym dziewczynki zbierają doświadczenie na arenie ogólnopolskiej co na pewno zaprocentuje w dalszym rozwoju zawodowym dziewczynek. 

Zarząd UKS Chrobry Międzyzdroje