Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach

Jak co roku 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w amfiteatrze oraz przy Alei Gwiazd zrobi się gwarno i będzie słychać śmiech dzieci. Organizowana impreza plenerowa zawsze gromadzi na Najlepszym Dniu Dziecka na Wyspach tłumy rodzin z dziećmi.

Już od godziny 13:00 dla dzieci i młodzieży przygotowywanych będzie wiele ciekawych atrakcji. Malowanie dzieciom buziek, można też będzie pobawić się na dmuchanym skakańcu. Będą konkursy z nagrodami, gry i ciekawe zabawy. W naszych w konkursach dla dzieci do wygrania jest nagroda główna Play Station 5, a także rowery, tablety, różne gry, zabawki, klocki Lego, sprzęt elektroniczny oraz mnóstwo innych ciekawych nagród.  A dla tych co uwielbiają śmigać na jednej nodze polecamy II Wielki Wyścig Hulajnóg. Będzie można na własnej hulajnodze ścigać się w kategorii wiekowej: 2-5 lat, 6-9 lat; 10-13 lat; 14-17 lat.

Nasze międzyzdrojskie służby mundurowe przygotowały prezentacje wozów i sprzętu, z którymi na co dzień pracują. Będą leśne stoiska edukacyjne Lasów Państwowych i Wolińskiego Parku Narodowego.

Na okrągło dzieci będą mogły brać udział w licznych zabawach z klaunami. Przez cały czas trwania imprezy na wszystkich czekać będą smakołyki: coś słodkiego, lody, popcorn, gotowana kukurydza, oraz swojska grochówka.
 

A o godz. 17:00 jak co roku wypuszczone będą w niebo ”Baloniki marzeń”. Marzenia przez ten czas trwania imprezy dzieci będą mogły wypisywały na karteczkach. Mamy nadzieję, że nasza impreza przyczyni się do ich spełnienia.

 

Głównym organizatorem Dnia Dziecka w Międzyzdrojach jest Międzynarodowy Dom Kultury, Gmina Międzyzdroje i Firma Kukucorn, ze wsparciem lokalnych przedsiębiorców, firm, instytucji i stowarzyszeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach w Międzyzdrojach! 


Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach