Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

MIĘDZYZDROJSKA LIGA BIEGOWA ZAPRASZA

Jeszcze tylko 4 dni do niedzieli 24 kwietnia br. i…..do kolejnego startu Międzyzdrojskiej Ligi Biegowej. Tym razem proponujemy Wam pokonanie odcinka na długości ok. 7 km.

Wyznaczona trasa przez organizatorów składa się z dwóch odcinków tzw. małej i dużej pętli. „Mała pętla” wytyczona została w terenie leśnym obok Ośrodka „Darz Bór”. Tym odcinkiem przemierzymy ok. 2 km.  „Dużą pętlę” uczestnicy pierwszych zawodów MBL już znają, biegniemy lasem w kierunku Świnoujście - Lubiewo. Po ok. 3 km. kierujemy się lekkim wzniesieniem pod górkę i ścieżką rowerową pokonujemy trasę ok. 2 km. do zejścia K i do mety.  

 

 

 Startujemy jak poprzednio o godz. 12:00 z OW Stilo ( ul. Gryfa Pomorskiego 78 ), gdzie czekamy na Was w biurze zawodów od godz. 10:00. Na terenie ośrodka przygotowaliśmy również bezpłatne miejsca parkingowe, posiłek regeneracyjny oraz gadżet dla każdego uczestnika, który ukończy swoją konkurencję ( bieg lub nordic walking ).

Rejestracja elektroniczna dostępna jest na www.protiming.pl i aktywna do soboty do godz. 12:00. W niedzielę rejestracja możliwa w biurze zawodów.

Zapraszamy serdecznie!    

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje