Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Międzynarodowa wystawa rysunku Christmas Time w MDK

Czas oczekiwania na rodzinne Święta Bożego Narodzenia - to pieczenie pierniczków, ubieranie choinki, ozdabianie domu, marzenia o prezentach. Świąteczna atmosfera jest wspaniałą okazją do inspiracji i prezentacji twórczości.

Międzynarodowy Dom Kultury wraz z partnerem Fundacją Benefis zorganizował Międzynarodową Wystawę rysunku Christmas Time.  Fundacja Benefis z Wolina jest organizatorem międzynarodowych festiwali i konkursów Karawana Kultury.

Swoje prace zaprezentowały dzieci z 12 państw: Białoruś, Cypr, Dania, Finlandia, Izrael, Kazachstan, Mołdawia, Polska, Rosja, Trinidad i Tobago, Ukraina, Wenezuela. Wystawa pokazała twórczość dzieci i młodzieży z różnych stron świata. Prezentowane rysunki były prawdziwym świadectwem ich inspiracji i emocji. Udział w tym wydarzeniu był wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń twórczych wśród dzieci i młodzieży. 

Wystawę można oglądać do końca stycznia w foyer MDK w dni robocze od 9.00 do 17.00. Prace także można oglądać online na stronie www.facebok/InterContestWhiteWinter