Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Joanna Jax w międzyzdrojskiej bibliotece

Zapraszamy na niezapomniany wieczór autorski z Joanną Jax, który odbędzie się 23 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. Spotkanie organizowane jest w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Joanna Jax to pseudonim pochodzącej z Olsztyna Joanny Jakubczak. Pisarka zadebiutowała w 2014 r. książką „Dziedzictwo von Becków”, która została bardzo dobrze przyjęta przez czytelników. Joanna Jax specjalizuje się w sagach rodzinnych i powieściach historycznych. Każda jej kolejna powieść cieszy się coraz większym powodzeniem. W 2014 r., głosami czytelników, została wybrana jako finalistka Festiwalu Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść, natomiast w 2016 r., również głosami czytelników, została Laureatką Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur. Poza pisaniem powieści, pisze też felietony. Lubi malować na szkle unikatową techniką warstwową i zajmuje się copywritingiem. Jako wolontariuszka pomaga w Fundacji dla Rodaka, która wspiera Polaków w Kazachstanie.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książek pisarki wraz z autografem. Spędźcie ten wieczór w towarzystwie Joanny Jax i poznajcie autorkę wspaniałego cyklu „Zemsty i przebaczenia”. Zapraszamy! Wstęp wolny.