Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Bal Seniora w Międzyzdrojach!

W sobotę 19 listopada br. Sala teatralna Międzynarodowego Domu Kultury zamieniła się w wielką salę balową. Międzyzdrojscy seniorzy, którzy posiadają Międzyzdrojską Kartę Mieszkańca na zaproszenie Burmistrza Międzyzdrojów Mateusza Bobka bawili się na drugim już Balu Seniora.

Panie zaprezentowały się w pięknych kreacjach niczym z Hollywood, a panowie wytworną elegancją. Nasi Seniorzy pokazali co to dobra zabawa! Rozgrzewające picie, pyszne jedzenie było jedynie uzupełnieniem przedniej zabawy, a sami seniorzy pokazali, że czują się młodo i mają mnóstwo energii.

- To, że się starzejemy nie oznacza, że mamy przestać korzystać z życia, przecież wiek to tylko liczba - mówi Pani Krysia.

Ten bal - to nie tylko tańce i zabawa, to przede wszystkim spotkanie z przyjaciółmi, znajomymi, z którymi nie widujemy się zbyt często – mówi nam Pan Edward, który po raz pierwszy bawił się z żoną na balu seniora.

Humory zdecydowanie dopisały wszystkim uczestnikom zabawy, a wyjątkowe momenty uwieczniliśmy na zdjęciach i nagraniach. Zapraszamy do foto i video galerii!

 

Jadwiga Bober

Referat Promocji, Kultury i Turystyki