Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

Babilon MMA 30

8 lipca na gali Babilon MMA 30 w pięknych nadmorskich Międzyzdrojach wyłoniony zostanie kolejny mistrz organizacji kierowanej przez Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka. W najważniejszym pojedynku wieczoru o pas kategorii półciężkiej (do 93 kg) powalczą wychowanek Babilon MMA Łukasz Sudolski i weteran mieszanych sztuk walki Przemysław "The Polish Bear" Mysiała. Organizacja jak zwykle przygotowała dla fanów szereg klasycznych zestawień 50-50, co jest stuprocentową gwarancją wielkich sportowych emocji!

29-letni Łukasz "Pcheła" Sudolski (9-1) stoczył w Babilon MMA aż siedem zwycięskich potyczek, pięć z nich zakończył przed czasem. W ostatniej walce utalentowany zawodnik Berserker's Team Szczecin pokonał niejednogłośnie na punkty słynnego Michała "Wampira" Pasternaka. Pojedynek z Przemysławem Mysiałą będzie równie wielkim wyzwaniem. "Polski Niedźwiedź" ma za sobą kilkanaście lat zawodowej kariery i na światowych arenach wygrał aż 24 walki. Walczył m.in. w Bellatorze, KSW, ACB, Celtic Gladiator oraz FEN. Jego ogromne doświadczenie może się okazać dla Sudolskiego przeszkodą nie do przejścia.

Na prawdziwy hit zapowiada się także starcie dwóch mocno bijących olbrzymów - Marcina "Araba" Kalaty i Marcina Sianosa. Obaj słyną z efektownych walk i ciężkich rąk - nokaut murowany! Wszystkie zestawienia, które kibice zobaczą 8 lipca na gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach, zostaną ogłoszone na profilach Babilon MMA w mediach społecznościowych oraz na kanałach Partnerów Medialnych.

Karta walk gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach:
Walka wieczoru o mistrzowski pas wagi półciężkiej (do 93 kg):
5 x 5 min - Łukasz Sudolski vs Przemysław Mysiała

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min - Marcin "Arab" Kalata vs Marcin Sianos

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min - Mateusz Rybak vs TBA

Walka w wadze półciężkiej (do 93 kg):
3 x 5 min - Łukasz Kulpa vs Sergiusz Zając

 

Bilety do nadbycia https://www.eventim.pl/artist/babilon-mma/

 

Monika Machniewicz

BABILON PROMOTION