Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

ASI BIELIK z kolejnym sukcesem!

Siedmioro zawodników w dniu 02.12.2023 reprezentowało klub i miasto Międzyzdroje w Białogardzie podczas corocznego Pucharu Bałtyku w zapasach . Łącznie w zawodach startowało ponad 230 zawodniczek I zawodników z całego województwa Zachodniopomorskiego oraz z trzech klubów z dalszych regionów kraju. Dla niektórych zawodników były to pierwsze zawody w ich życiu tym bardziej wielkie brawa za odwagę i chęć rywalizacji.

Zawodnicy ASI BIELIK zajęli kolejno w swoich kategoriach wagowych i wiekowych miejsca:

Sofia Padoshyk 1 miejsce 

Zuzia Banach 3 m-ce,

Dorotka Pospychała 3 m-ce

Michał Zdrada 3 m-ce

Alan Zienko 3 m-ce

Maciek Domitrz 3 m-ce 

Taras Saklajev 7 m-ce 

Trenerzy Natalia i Adrian Jaworscy bardzo są zadowoleni z wyników oraz postępów jakie robią dzieciaczki. Warto wspomnieć że 2 siostry naszej zawodniczki Sofi która zdobyła złoto są kadrze narodowej seniorek i juniorek .
Zarząd klubu pragnie serdecznie podziękować właścicielowi Hotelu Aurora Spa Family stałemu sponsorowi klubu za pomoc w sfinansowaniu wyjazdu ,dziękujemy również Państwu Zienko oraz Pani Kasi Banach za pomoc w transporcie dzieci .Stałym sponsorem klubu jest również firma SWISS LINIGER PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH.
Przed nami w grudniu 15-16 jeszcze wyjazd na zawody do Świecia na zaproszenie klubu z tej miejscowości a w ferie zimowe dla chętnych obóz zapaśniczy w Świeradowie Zdrój.
Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia do Wapnicy do sali przy Szkole podstawowej w środy i piątki od 18.00. 


Galeria zdjęć