Międzyzdroje
Facebook Projekty realizowane z funduszy zewnętrznych

ASI Bielik - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu Młodzików i Młodziczek

W dniu 15.10.2022 w Pyrzycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu Młodzików I Młodziczek w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wystartowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z województw zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego.

Międzyzdrojski klub ASI BIELIK Miedzyzdroje reprezentowały dwie zawodniczki Wiktoria Kostek oraz Zuzanna Grunwald pod opieką Natalii . Dobry występ zanotowała Wiktoria która będąc w swojej kategorii wagowej najmłodszą zawodniczką na 18 zawodniczek zajęła 8 miejsce . Zuzia jest na etapie przygotowań i jeszcze w tych zawodach nie mogła wystartować. Start w zawodach był formą przygotowań do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Polski Młodziczek, najważniejszej imprezy w roku dla tych dziewczyn, więc cały sztab intensywnie pracuje nad formą zawodników.
Wyjazd na zawody możliwy był dzięki wsparciu przez Gminę Międzyzdroje oraz naszych stałych sponsorów Hotel Aurora Spa Family , SWISS LINIGER producent kabin prysznicowych, Domarket,Kostek Team, Bel Mare Resort .
Zarząd klubu gratuluje wyników I czeka na kolejne starty a już najbliższy w Pelplinie.

Asi Bielik MiedzyzdrojeMiędzyzdrojski klub ASI BIELIK Miedzyzdroje reprezentowały dwie zawodniczki Wiktoria Kostek oraz Zuzanna Grunwald pod opieką Natalii . Dobry występ zanotowała Wiktoria która będąc w swojej kategorii wagowej najmłodszą zawodniczką na 18 zawodniczek zajęła 8 miejsce . Zuzia jest na etapie przygotowań i jeszcze w tych zawodach nie mogła wystartować. Start w zawodach był formą przygotowań do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Polski Młodziczek, najważniejszej imprezy w roku dla tych dziewczyn, więc cały sztab intensywnie pracuje nad formą zawodników.
Wyjazd na zawody możliwy był dzięki wsparciu przez Gminę Międzyzdroje oraz naszych stałych sponsorów Hotel Aurora Spa Family , SWISS LINIGER producent kabin prysznicowych, Domarket, Kostek Team, Bel Mare Resort .
Zarząd klubu gratuluje wyników I czeka na kolejne starty a już najbliższy w Pelplinie.

 

ASI Bielik Międzyzdroje