wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

02 sty 2017

Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy”(Bruce Lee)

Po raz piąty Burmistrz Międzyzdrojów i Rada Sportu ogłaszają Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2016.

Zwycięzcy w kategoriach Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Trener Roku zostaną wyłonieni w powszechnym głosowaniu. Mogą Państwo wybrać spośród zgłoszonych przez kluby sportowe pięciu najpopularniejszych sportowców roku oraz jednego trenera. Konkurs będzie trwał od 22 grudnia 2016 r. do 13 stycznia 2017 r.
Wycięte kupony do głosowania należy wrzucać do urny, która zostanie wystawiona w holu Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach przy ul. Książąt Pomorskich 5 w godzinach urzędowania.
Każdy uczestnik głosowania może oddać jeden głos na swoich kandydatów. Kupon konkursowy powinien być wypełniony czytelnie drukowanymi literami, podpisany czytelnie i wrzucony do urny w Urzędzie Miejskim. Kupony, które, po weryfikacji przez Kapitułę Plebiscytu, nie będą właściwie wypełnione, uniemożliwiające identyfikację sportowców czy głosującego lub skserowane, nie będą brały udziału w Plebiscycie.
Kapituła Plebiscytu wyłoni również spośród zgłoszonych kandydatów:

• 5 najlepszych sportowców roku
• 1 najlepszego trenera roku
• 1 odkrycie sportowe roku
• najlepszego działacza sportowego roku
• najlepiej zorganizowaną imprezę sportową roku

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu w Plebiscycie Sportowym odbędzie się podczas V Gali Sportu w dniu 28 stycznia 2017 r. (sobota) o godz. 17.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.
Mieszkańców gminy, Czytelników naszego Informatora, kibiców, sympatyków sportu i sportowców zapraszamy do głosowania i wspólnej zabawy.

***

 Kupony konkursowe na okładce grudniowego Informatora Samorządowego

Jadwiga Bober
Inspektor ds. społecznych i kultury fizycznej