wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

21 gru 2020

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenów miejskich i wiejskich

Gminy Międzyzdroje

w okresie od 01.01.2021 r. do 30.06.2021 r.

 

Odpady komunalne niesegregowane ( zmieszane )

tereny miejskie  i wiejskie

Dzień Tygodnia

Lokalizacja odbioru

Poniedziałek

Aleja Róż, Armii Krajowej, Cicha, Dąbrówki, Garażowa, Wodziczki, Książąt Pomorskich, Orla, Plażowa, Polna, Poprzeczna, Spokojna, Sportowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła.

Wtorek

Gryfa Pomorskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Morska, Plac Neptuna, Pomorska, Promenada Gwiazd, Rybacka, Światowida, Traugutta, 1000-lecia P.P, Zdrojowa.

Środa

Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Niepodległości, Norwida, Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska. .

Czwartek

Gmina - Biała Góra 8, Grodno II-III, Zalesie, Wicko, Lubin, Wapnica

Piątek

Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Campingowa, Komunalna, Mieszka I, Myśliwska, Nowomyśliwska, Turystyczna, Zwycięstwa.

Odpady komunalne  segregowane – metale i tworzywa sztuczne

tereny miejskie i wiejskie

(metale i tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe)

Dzień Tygodnia

Lokalizacja odbioru

Poniedziałek

Aleja Róż, Armii Krajowej, Cicha, Dąbrówki, Garażowa, Wodziczki, Książąt Pomorskich, Orla, Plażowa, Polna, Poprzeczna, Spokojna, Sportowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Wodziczki, Gryfa Pomorskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Morska, Plac Neptuna, Pomorska, Promenada Gwiazd, Rybacka, Światowida, Traugutta, 1000-lecia P.P, Zdrojowa, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Campingowa, Komunalna, Mieszka I, Myśliwska, Nowomyśliwska, Turystyczna, Zwycięstwa.

Czwartek

Gmina - Biała Góra 8, Grodno II-III, Zalesie, Wicko, Lubin, Wapnica.

 

Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Niepodległości, Norwida, Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska.

Odpady komunalne ulegające biodegradacji, w tym odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji

i odpady zielone :

tereny miejskie

Dzień Tygodnia

Lokalizacja odbioru

Wtorek

Aleja Róż, Armii Krajowej, Cicha, Dąbrówki, Garażowa, Wodziczki, Książąt Pomorskich, Orla, Plażowa, Polna, Poprzeczna, Spokojna, Sportowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Wodziczki, Gryfa Pomorskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Morska, Plac Neptuna, Pomorska, Promenada Gwiazd, Rybacka, Światowida, Traugutta, 1000-lecia P.P, Zdrojowa, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Campingowa, Komunalna, Mieszka I, Myśliwska, Nowomyśliwska, Turystyczna, Zwycięstwa.

Środa

Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Niepodległości, Norwida, Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska Plater, Przy Wodociągach, Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska.

Odpady komunalne ulegające biodegradacji, w tym odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji 

i odpady zielone :

tereny wiejskie

13.01.2021 r;  27.01.2021 r.

10.02.2021 r;  24.02.2021 r.

10.03.2021 r ; 24.03.2021 r.

 

co drugi tydzień – środa

07.04.2021 r., 14.04.2021 r., 21.04.2021 r., 28.04.2021 r.

05.05.2021 r., 12.05.2021 r., 19.05.2021 r., 26.05.201 r.

02.06.2021 r., 09.06.2021 r., 16.06.2021 r., 23.06.2021 r.

 

1 x w tygodniu – środa

odpady komunalne z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury

tereny miejskie

01.01.2021 r., 08.01.2021 r., 15.01.2021 r., 22.01.2021 r., 29.01.2021 r.

05.02.2021 r., 12.02.2021 r., 19.02.2021 r., 26.02.2021 r.

05.03.2021 r., 12.03.2021 r., 19.03.2021 r., 26.03.2021 r.

02.04.2021 r., 09.04.2021 r., 16.04.2021 r., 23.04.2021 r., 30.04.2021 r.

07.05.2021 r., 14.05.2021 r., 21.05.2021 r., 28.05.2021 r.

04.06.2021 r., 11.06.2021 r., 18.06.2021 r., 25.06.2021 r.

 

 

1 x w tygodniu  –  piątek

odpady komunalne z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury

tereny wiejskie

 

08.01.2021 r., 22.01.2021 r.

05.02.2021 r., 19.02.2021 r.

05.03.2021 r., 19.03.2021 r.

02.04.2021 r., 16.04.2021 r., 30.04.2021 r.

14.05.2021 r., 28.05.2021 r.

11.06.2021 r., 25.06.2021 r.

 

 

co drugi tydzień - piątek

SZKŁO

tereny miejskie

( odpady opakowaniowe ze szkła, w tym butelki i słoiki po napojach i żywności, butelki po napojach alkoholowych, szklane opakowania po kosmetykach )

 

01.01.2021 r; 15.01.2021 r., 29.01.2021 r.

12.02.2021 r., 26.02.2021 r.

12.03.2021 r., 26.03.2021 r.

09.04.2021 r., 23.04.2021 r.

07.05.2021 r., 21.05.2021 r.

04.06.2021 r., 18.06.2021 r.

 

 

co drugi tydzień – piątek

 

 

SZKŁO

tereny wiejskie

( odpady opakowaniowe ze szkła, w tym butelki i słoiki po napojach i żywności, butelki po napojach alkoholowych, szklane opakowania po kosmetykach )

 

15.01.2021 r.

12.02.2021 r.

12.03.2021 r.

09.04.2021 r.

07.05.2021 r.

04.06.2021 r.

 

 

co cztery tygodnie – piątek

Odpady wielkogabarytowe i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

( w tym meble, AGD, RTV )

Wystawiony do odbioru zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny winien być kompletny (bez wymontowanych silników, zasilaczy, sprężarek itp.).

Część Zachodnia miasta

17.03.2021 r.

16.06.2021 r.  

Część Wschodnia miasta

18.03.2021 r.

17.06.2021 r.

Gmina

19.03.2021 r.

18.06.2021 r.

Aleja Róż, Armii Krajowej, Bałtycka, Bohaterów Warszawy, Campingowa, Cicha, Dąbrówki, Gryfa Pomorskiego, Garażowa, Wodziczki,  Komunalna, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Książąt Pomorskich, Ludowa, Mickiewicza, Mieszka I, Morska, Myśliwska, Niepodległości, Nowomyśliwska, Orla, Plac Neptuna,  Plażowa, Polna, Pomorska, Poprzeczna, Promenada Gwiazd, Rybacka, Spokojna, Sportowa, Światowida, Traugutta, Turystyczna, 1000-lecia P.P., Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Wodziczki, Zdrojowa.

Bukowa, Dąbrowskiej, Gintera, Góra Filaretów, Kolejowa, Konopnickiej, Leśna, Lipowa, Norwida, Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska, Plater,

Przy Wodociągach,  Skłodowskiej, Słowiańska, Stroma, Ustronie Leśne, Wiejska, Wolińska, Zwycięstwa.

Gmina- Biała Góra 8, Grodno II,III ,Zalesie, Wicko, Wapnica, Lubin.

 

Zaleca się, aby właściciel nieruchomości, co najmniej na trzy dni przed ustalonym terminem odbioru odpadu, poinformował pracownika Urzędu Miejskiego – Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej, tel. 91 32 75 657, o wystawieniu odpadu.     

W związku  z  przypadającymi  dniami  wolnymi  w roku  2021,  podajemy  planowane daty odbioru odpadów za przypadające w dni wolne:

01.01.2021 r.

Nowy Rok  

04.01.2021 r.

06.01.2021 r.  

Trzech Króli

07.01.2021 r.

05.04.2021 r.

Wielkanoc

06.04.2021 r.

03.05.2021 r.

Święto Konstytucji 3 Maja

04.05.2021 r.

03.06.2021 r.

Boże Ciało

04.06.2021 r.