wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

10 maj 2020

Kochani Czytelnicy,
rozpoczynamy tegoroczny Tydzień Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”. Co roku w dniach od 8 do 15 maja organizowaliśmy dla Was wiele ciekawych spotkań autorskich, przedstawień dla najmłodszych czy warsztatów literacko-plastycznych. W tym roku spędzimy ten wyjątkowy czas w innej formie niż dotychczas – w Internecie. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Już dzisiaj z okazji Dnia Bibliotekarza obejrzyjcie i wysłuchajcie dwie bajki napisane przez nasze bibliotekarki. Na początek prezentujemy bajkę terapeutyczną „O trampku nie do pary” autorstwa Andżeliki Gałeckiej.

Zapraszamy również na nową aranżację bajki pt. "Ubrankowo" autorstwa Anny Piecyk z ilustracjami Jolanty Nyrkowskiej. Jest to nasza druga niespodzianka przygotowana z okazji rozpoczynającego się Tygodnia Bibliotek i dzisiejszego naszego święta. Książkę Anny można wypożyczyć w naszej bibliotece.

Życzymy miłej zabawy!

https://www.youtube.com/watch?v=lIRvWxOceCE

 

 

https://youtu.be/czpIZsNyumo

 

 

 

 

Rozpoczynamy tegoroczny Tydzień Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”. Co roku w dniach od 8 do 15 maja organizowaliśmy dla Was wiele ciekawych spotka...