wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

29 gru 2015

Na przełomie listopada i grudnia 2015r. w Wielkopolsce została przeprowadzona akcja promocyjna mająca na celu promocję oferty zimowej Gminy Międzyzdroje. Akcja dedykowana była mieszkańcom Poznania. 

 

Na przełomie listopada i grudnia 2015r. w Wielkopolsce została przeprowadzona akcja promocyjna mająca na celu promocję oferty zimowej Gminy Międzyzdroje. Akcja dedykowana była mieszkańcom Poznania.  W stolicy Wielkopolski zostały zamontowane reklamy outdoor typu city-light w kliku bardzo atrakcyjnych lokalizacjach m.in.  przy Moście Teatralnym na ul. Fredry, czy skrzyżowanie ulic św. Marcin/Kościuszki i Ratajczaka.
Działania w Poznaniu zostały wsparte również reklamą internetową poprzez portal społecznościowy facebook.com. Działania promocyjne realizowano we współpracy z firmą Green House Paweł Kranc. 
Mamy nadzieję, że taka forma promocji ofert – pozasezonowych - przyczyni się do jeszcze większej popularności Międzyzdrojów, jako miejsca pobytu podczas świąt Bożego Narodzenia, ferii zimowych, Walentynek czy Wielkanocy.

Anetta Czyżak
Referat Promocji UM Międzyzdroje