wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

11 maj 2015

W dniach 8-9 maja 2015 roku Gmina Międzyzdroje wzięła udział w XVII Międzynarodowych Targach Turystycznych TOUTREC 2015. Targi odbyły się w najatrakcyjniejszym miejscu Jeleniej Góry na Placu Ratuszowym. Wśród wystawców obecni byli przedstawiciele Polski, Czech i Niemiec. 

W dniach 8-9 maja 2015 roku Gmina Międzyzdroje wzięła udział w XVII Międzynarodowych Targach Turystycznych TOUTREC 2015. Targi odbyły się w najatrakcyjniejszym miejscu Jeleniej Góry na Placu Ratuszowym. Wśród wystawców obecni byli przedstawiciele Polski, Czech i Niemiec. Targi organizowane  przez Powiat Jeleniogórski są ważnym wydarzeniem dla regionu dolnośląskiego i doskonałą okazją do zaprezentowania oferty turystycznej. W tym roku podczas targów wystawiało się ponad 70 wystawców, min.: Karkonoski Park Narodowy, parki krajobrazowe, miasta i gminy z całej Polski, Polska Grupa Uzdrowisk, szkoły wyższe i wiele innych.  Na scenie targów przez dwa dni przedstawiony został bardzo urozmaicony program artystyczny,  prezentowały się zespoły muzyczne, taneczne, przedstawiano eksperymenty naukowe oraz pokazy kulinarne.
Stoisko Gminy Międzyzdroje cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Nasza miejscowość znana jest mieszkańcom Dolnego Śląska, tym bardziej chętnie korzystali oni z materiałów informacyjnych o aktualnej ofercie bazy noclegowej, folderów i map. Pracownicy Referatu Promocji przygotowali quiz wiedzy o Międzyzdrojach oraz konkursy sprawnościowe na scenie. Powodzeniem cieszyła się piaskownica pełna piasku prosto z naszej plaży, docenili ją najmłodsi goście targów, którzy nie opuszczali naszego stoiska. Wśród zwycięzców quizu rozlosowano nagrody rzeczowe – gadżety reklamowe gminy i hoteli a główną nagrodą był voucher na pobyt w ośrodku Bagiński &Chabinka SPA.
Tegoroczne targi w Jeleniej Górze to kolejna udana akcja promocyjna  Gminy Międzyzdroje przed rozpoczynającym się sezonem letnim.

 

Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą
UM w Międzyzdrojach