wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

16 mar 2017

Aż 208 kandydatur zgłoszono do plebiscytu Równa Firma 2017. Po ich weryfikacji, ocenie przez kapitułę poddane zostały 63 zgłoszone kandydatury. Wśród nominowanych firm znalazła się również Pracownia „Motywacja i Działanie” z Miedzyzdrojów, która została doceniona przez kapitułę i otrzymała wyróżnienie. Kapituła doceniła działalność Pracowni jako przedsiębiorstwa, które dba o otoczenie lokalne i rozwój regionu , a swoją postawą daje pozytywny przykład innym organizacjom w województwie zachodniopomorskim.
Równa Firma to plebiscyt, w którym nagradzane są zachodniopomorskie przedsiębiorstwa różnej wielkości i rozmaitych branż, wyróżniające się w społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Organizatorem plebiscytu są młodzi naukowcy z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studenci z koła naukowego Biznes - Innowacje - Networking.  W plebiscycie oceniano firmy pod kątem ich dodatkowej i niewymuszonej prawem dbałości o pracowników, kontrahentów, społeczność oraz środowisko. Celem Równej Firmy jest docenienie tych, dla których takie działania to codzienność. Pracownia „Motywacja i Działanie”  na terenie Międzyzdrojów oraz Wolina realizuje kilkadziesiąt programów, min.  projekty skierowane do młodzieży, specjalistyczne programy dla osób problemem uzależnień, jak również działania w obszarze wolontariatu. W roku 2017 obchodzi 5-lecie swojej działalności.
W imieniu społeczności lokalnej  Gminy Międzyzdroje składamy na ręce Pani Prezes Karoliny Flacht serdeczne gratulacje, życząc wielu sukcesów, ciągłej motywacji i wytrwałości w działaniach!

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje